Ashera

Ashera

Queen

Stylisticat Ashera of Domus Felina is a savannah breed cat.
Tai gana stambi katė ir mes tikimės, kad ji pradės naują veislės liniją, bei atsives daug gražių kačiukų.

Ashera yra europietė, taciau jos proteviai yra kile taip pat ir is JAV. Jos tėvai: katė, vardu Emira – yra labai grazi ir didele Savannah, turinti ypatinga charakteri, ryskiai geltono atspalvio kailiuka, su juoda nosyte; ji gimusi Europoje, katinas, vardu Eros, – labai gražus auksinės spalvos katinas, taip pat gyvenantis  Europoje, kurio genealoginė linija taip pat ateina iš žymiausių Europos ir JAV veislynų.
Artimiausias iš vienos tėvų pusės jo senelis yra servalas, vardu Asita, –  gyvenantis naminių kačių veislyne vakarinėje Europos dalyje- Didziojoje Britanijoje, esantis labai gero charakterio, meilus ir socializuotas.
Ashera yra labai ryskiai geltono atspalvio kailiuko spalvos su gražiomis, ryškiomis ir kontrastingomis rudos spalvos dėmėmis (taškais).

Tai labai gero, ypač meilaus charakterio su zmonemis Savannah katė. Ji nuolat gali atbegti ir uzsokus ant keliu murkuodama savo nepakartojamu balseliu glostytis, taciau tarp kaciu megstanti dominuoti ir pripazinti tik katinus ir kitas dominuojancias kates. Labai gerai socializuota, mėgsta sėdėti ant kelių, būti nešiojama ant rankų ir užantyje, net galinti užsikabaroti ant pečių, bei vaikščioti su pavadėliu. Yra labai prieraiši ir nuolat sekioja paskui šeimininką.
Labiausiai mėgsta įvairius žaidimus su žaislais, laipiojimą.

It participates in our cat breeding programme cubing savannah kittens.

Watch Me Grow >>

Ashera

Created by Domusfelina | 17th November 2016 | Our Savannah Queens
Tags

Related Projects