Ndidi

Ndidi

Queen

Uraniawild Ndidi of Domus Felina is a savannah breed cat.
Tai gana stambi katė ir mes tikimės, kad ji pradės naują veislės liniją, bei atsives daug gražių kačiukų.

Ndidi yra tikra europietė. Jos tėvai: katė, vardu Jamila – viena pirmųjų Savannah, turinti labai daug % savo protėvių kraujo, lengvai balto atspalvio katė, gimusi Europoje, katinas, vardu Eze, – labai gražus auksinės spalvos katinas, taip pat gyvenantis  Europoje, kurio genealoginė linija taip pat ateina iš žymiausių Europos ir JAV veislynų, Savannah veislės pradininkų pasaulio.
Artimiausias iš protėvių yra servalas, vardu Nor, –  gyvenantis naminių kačių veislyne vakarinėje Europos dalyje, esantis labai gero charakterio, meilus ir socializuotas.
Ndidi yra labai lengvai geltono atspalvio kailiuko spalvos su gražiomis, ryškiomis ir kontrastingomis juodomis dėmėmis (taškiukais).

Tai labai gero, ramaus ir ypač meilaus charakterio Savannah katė. Ji niekuomet su nieku nekonfliktuoja, su visais gyvūnais puikiai sutaria ir nuolat murkia. Savo hipnotizuojančiu žvilgsniu iš anksto nuspėja situaciją ir viską pasiekia savo draugiškumu. Išskirtiniu atveju panaudoja savo gerai ištobulintą, visuomet pasitvirtinančią nuolankumo parodomąją sistemą: prieš suirzusį gyvūną prigula, prisiglaudžia snukučiu prie žemės ir tupi, kol jis nusiramina, tuomet eina toliau savo reikalais. Labai gerai socializuota, mėgsta sėdėti ant kelių, būti nešiojama ant rankų ir užantyje, net galinti užsikabaroti ant pečių, bei vaikščioti su pavadėliu. Yra labai prieraiši ir nuolat sekioja paskui šeimininką.
Labiausiai mėgsta įvairius žaidimus su žaislais, laipiojimą, ir daug, gerai bei skaniai paėsti.

It participates in our cat breeding programme cubing savannah kittens.

Watch Me Grow >>

Ndidi

Created by Domusfelina | 17th November 2016 | Our Savannah Queens
Tags

Related Projects